Присоединяйтесь к нам —

(044) 277-73-93

Дилерський центр мережі здобув звання «Лідер галузі 2015»

10 Апреля 2015

Наше майбутнє - це робота на перспективу та розвиток сьогодні. Дилерський центр мережі Національного Автодилера "Богдан-Авто Холдинг" в м. Чернігів здобув звання "Лідер галузі 2015".

Компанія "Богдан-Авто Чернігів" зробила значний внесок у розвиток чернігівського регіону. Значний та стабільний розвиток компанії був відзначений званням "Лідер галузі 2015", у якому компанія посіла друге місце (золото) у рейтингу Чернігівської області серед малих підприємств.

«Національний бізнес-рейтинг» - це аналіз підприємств галузі незалежною експертною комісією, яка за результатами своїх комплексних досліджень визначає кращі підприємства. Результати проведених досліджень засвідчуються Президентом міжнародного рейтингового союзу «Національних бізнес-рейтингів», Генеральним директором ТОВ «Редакція «Торгово-Промислова Україна» та Генеральним директором ТОВ «Науково-інформаційний центр статистичних досліджень», відповідно такий рейтинг є об’єктивним та компетентним.

P4013804

Зазначимо, що формування рейтингу залежало від суми показників фінансово-господарської діяльності підприємств регіону, а саме:

  • прибутковість та ліквідність,
  • платоспроможність,
  • соціальні показники,
  • ефективність використання наявних ресурсів,
  • інвестиційна привабливість компанії.

Генеральний директор мережі «Богдан-Авто Холдинг» Ігор Ткаченко зазначив: «Богдан-Авто Чернігів» входить до числа кращих підприємств нашої мережі та має високий рейтинг лояльності та задоволеності від клієнтів, що регулярно проводиться дистриб’юторськими компаніями. Дилерський центр постійно розвивається, так наприкінці минулого року перелік брендів підприємства було розширено відомим французьким брендом Citroën , а також іранським -  Saipa, що наразі динамічно набуває популярності в Україні.»

Вітаємо "Богдан-Авто Чернігів", та бажаємо досягти нових висот.
Більше інформації про компанію на сайті www.bogdanauto.cn.ua

Про "Богдан-Авто Чернігів"
Засновано компанію було в далекому 2002 році. За 12 років існування компанії здобула  репутацію надійного партнера в сфері надання послуг з продажу, обміну та сервісного обслуговування автомобілів в Чернігівському регіоні. Розташоване підприємство за адресою: м. Чернігів, пр-т Миру, 241А.
На базі підприємства автосалони Hyundai, Great Wall, JAC, Citroёn, Saipa, UZ Daewoo, Lada, офіційний представник банків та страхових компаній, станція технічного обслуговування 1020 кв.м., відділ запасних частин та додаткового обладнання.
Сервісна станція «Богдан-Авто Чернігів» укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим автовиробниками представлених в дилерському центрі автобрендів. Пропускна здатність сервісної станції дозволяє обслуговувати 30 автомобілів за зміну. Фахівці сервісної станції «Богдан-Авто Чернігів» мають досвід роботи в автосервісі більше 15 років.

Про мережу:
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг»
- один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroёn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.
Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інформаційна лінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» в Facebook, Vkontakte і YouTube.© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг